Zwroty i reklamacje

ZWROT:


1) Wydrukuj lub wypełnij formularz zwrotu:  FORMULARZ ZWROTU

(Formularz może być też napisany odręcznie)

2) Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, tak, aby w trakcie dostawy nie doszło do uszkodzenia i zabrudzenia. 

3) Prosimy o rozważne zakupy na wyprzedażach, ponieważ towar przeceniony nie podlega wymianie.

4) Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, który wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznanie z produktem jak np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenie, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych perfumy, dezodoranty, środki piorące itp.

5) Zaadresuj paczkę na nasz adres:

LUMA Marta Łucka

ul. Kaczkowskiego 2a

67-100 Nowa Sól

6) Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.

WYMIANA:

1) Wydrukuj lub wypełnij formularz wymianyFORMULARZ ZWROTU

(Formularz może być też napisany odręcznie)

2) Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, tak, aby w trakcie dostawy nie doszło do uszkodzenia i zabrudzenia. 

3) Prosimy o rozważne zakupy na wyprzedażach, ponieważ towar przeceniony nie podlega wymianie.

4) Zaadresuj paczkę na nasz adres:

LUMA Marta Łucka

ul. Kaczkowskiego 2a
67-100 Nowa Sól
5) Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.
Kupujący pokrywa koszt odesłania przedmiotu, chyba że przedsiębiorca zgodził się go ponieść.  Jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorce, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  

REKLAMACJA: FORMULARZ REKLAMACJI

Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest przesłanie do nas czystego reklamowanego towaru wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Towar zabrudzony nie będzie podlegał reklamacji. Aby zareklamować towar należy przesłać go listem poleconym lub paczką pocztową (ze względów podatkowych nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem) na poniższy adres:

LUMA MARTA ŁUCKA
ul. Kaczkowskiego 2a,
67-100 Nowa Sól

1.ZWROT PIENIĘDZY WYKONUJEMY TYLKO NA POLSKIE RACHUNKI BANKOWE

2.W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą
płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do
karty płatniczej Zamawiającego (Polski)


Nie przyjmujemy zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem. Dla Państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie do nas zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki

Szybki kontakt
Zadzwoń: +48 578 29 70 70
Napisz: sklep@benzino.pl

Godziny pracy: od 8:00 do 16:00

W dniach: od poniedziałku do piątku

NEWSLETTER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z AKTUALNOŚCIAMI W NASZYM SKLEPIE.

Kontakt
  • LUMA
  • Kaczkowskiego 2a
  • 67-100 Nowa Sól
  • tel: +48 578 29 70 70
  • email: sklep@benzino.pl
O sklepie

Marka Benzino oferuje szeroki wybór odzieży stworzonej z myślą o dzieciach. W sklepie internetowym firmy znajduje się obszerny asortyment, który obejmuje różnorodne kategorie takie jak: kurtki, bezrękawniki, bluzy, swetry, koszule, t-shirty, koszulki, longsleevy, spodnie, krótkie spodenki, dresy oraz sukienki, spódnice. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami z różnych zakątków świata oferujemy tak dobrą jakość przy tak atrakcyjnej cenie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalizmowi firmy dokonując zakupów w internetowym sklepie z odzieżą dziecięcą BENZINO, można mieć pewność obsługi klienta na najwyższym poziomie. Z nami zakupy odzieży online staną się prawdziwą przyjemnością.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.